
IE2 AC motorji
YE2 serije IE2 visoko{2}}učinkoviti tri-fazni indukcijski AC motorji
IE2 AC motorji
YE2 serije IE2 visoko{2}}učinkoviti tri-fazni indukcijski AC motorji
Velikost okvirja: 63-355
Izhodna moč: 0,12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev motorjev na izmenični tok ie2 na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu visoko{4}}motorjev ie2 AC, izdelanih na Kitajskem, tukaj v naši tovarni. Vsi izdelki po meri so visoke kakovosti in nizke cene.
| YE2 serije IE2 visoko{2}}učinkoviti tri-fazni indukcijski AC motorji | |
| Velikost okvirja | 63-355 |
| Izhodna moč | 0,12-315 kW |
| Nazivna napetost | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nazivna frekvenca | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolacijski razred | F ali H |
| Dolžnost | S1 |
| Zaščitni razred | Popolnoma zaprt tip, IP54, IP55, IP56 |
| Metoda hlajenja | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okolja | -20 stopinj -40 stopinj Druge temperature je mogoče prilagoditi |
| Nadmorska višina | Manj kot ali enako 1000 m Druge nadmorske višine je mogoče prilagoditi |
| Statorska tuljava | 100 % čisti baker z vakuumsko tlačno impregnacijo (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grelec je na voljo na zahtevo | |
| Rotorska tuljava | Veveričja-kletka |
| Standardno | IEC60034, IEC motorji |
| Eff. Razred | Visoka-učinkovitost IE2 |
| Dolgo gred je mogoče prilagoditi | |
Pregled izdelka:
Tri{0}}fazni asinhroni izmenični motor (IE2) serije YE2 je v skladu s tretjim standardom učinkovitosti (IE2) v določbah GB 18613-2012 o meji energijske učinkovitosti in oceni energetske učinkovitosti malih in srednje-velikih trifaznih asinhronskih motorjev. In izboljšanje učinkovitosti v njegovi zasnovi je v skladu z zahtevami države o varčevanju z energijo in zmanjšanju porabe proizvodnega sektorja.
Motorji serije YE2 z montažno dimenzijo v skladu s standardom IEC60034, ima dobre lastnosti, kot so optimalna struktura, privlačen videz, nizka raven hrupa, visoka učinkovitost, visok zaščitni razred in visok izolacijski razred. Motorji serije YE2 se lahko pogosto uporabljajo v različnih vrstah strojev za splošno rabo, kot so ventilatorji, črpalke, strojna orodja, kompresorji, transport itd.
Za več tehničnih podatkov in dimenzij motorjev nas kontaktirajte



Priljubljena oznake: ie2 izmenični motorji, Kitajska ie2 izmenični motorji proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje









