
Indukcijski motorji IE4
Energijsko varčni električni motorji serije YE4 IE4 Super Premium Efficiency
Velikost okvirja: 80-400
Izhodna moč: 0,75-500 kW
Nazivna napetost: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nazivna frekvenca: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev indukcijskih motorjev ie4 na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu visoko{4}}indukcijskih motorjev ie4, izdelanih na Kitajskem, tukaj v naši tovarni. Vsi izdelki po meri so visoke kakovosti in nizke cene.
|
Energijsko varčni električni motorji serije YE4 IE4 Super Premium Efficiency |
|
| Velikost okvirja | 80-400 |
| Izhodna moč | 0,75-500 kW |
| Nazivna napetost | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nazivna frekvenca | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolacijski razred | F ali H |
| Dolžnost | S1 |
| Zaščitni razred | Popolnoma zaprt tip, IP55, IP56 |
| Metoda hlajenja | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okolja | -20 stopinj -40 stopinj Druge temperature je mogoče prilagoditi |
| Nadmorska višina | Manj kot ali enako 1000 m Druge nadmorske višine je mogoče prilagoditi |
| Statorska tuljava | 100 % čisti baker z vakuumsko tlačno impregnacijo (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grelec je na voljo na zahtevo | |
| Rotorska tuljava | Veveričja-kletka |
| Standardno | IEC60034, IEC motorji |
| Eff. Razred | IE4 Super Premium učinkovitost |
| Dolgo gred je mogoče prilagoditi | |
Pregled izdelka:
Tri{0}}fazni asinhroni motor AC (IE4) serije YE4 je v skladu s standardom Super Premium Efficiency (IE4) v določbah GB 18613-2012 "omejitev energetske učinkovitosti in ocena energetske učinkovitosti malih in srednje{6}}velikih trifaznih asinhronskih motorjev".
Ta motor uporablja vrhunske surovine in je bil podvržen optimizirani zasnovi. Posledično ima večjo učinkovitost. Motorji serije YE4
Za več tehničnih podatkov in dimenzij motorjev nas kontaktirajte



Priljubljena oznake: ie4 indukcijski motorji, Kitajska ie4 indukcijski motorji proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje









