
Asinhroni motor s spremenljivo frekvenco serije YVF
Asinhroni motor s spremenljivo frekvenco serije YVF
Velikost okvirja: 63-355
Izhodna moč: 0,12-315 kW
Nazivna napetost: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nazivna frekvenca: 0-50 Hz, 50-100 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev asinhronskih motorjev s spremenljivo frekvenco serije yvf na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu visokokakovostnega asinhronskega motorja s spremenljivo frekvenco serije yvf, izdelanega na Kitajskem, tukaj v naši tovarni. Vsi izdelki po meri so visoke kakovosti in nizke cene.
|
Asinhroni motor s spremenljivo frekvenco serije YVF |
|
| Velikost okvirja | 63-355 |
| Izhodna moč | 0,12-315 kW |
| Nazivna napetost | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nazivna frekvenca | 0-50 Hz, 50-100 Hz |
| Izolacijski razred | F ali H |
| Dolžnost | S1, pretvornik, VFD |
| Zaščitni razred | Popolnoma zaprt tip, IP55, IP56 |
| Metoda hlajenja | IC416, prisilno hlajenje z ventilatorjem |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okolja | -20 stopinj -40 stopinj Druge temperature je mogoče prilagoditi |
| Nadmorska višina | Manj kot ali enako 1000 m Druge nadmorske višine je mogoče prilagoditi |
| Statorska tuljava |
100 % čisti baker z vakuumsko tlačno impregnacijo (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grelec je na voljo na zahtevo | |
| Rotorska tuljava | Veveričja-kletka |
| Standardno | Visoka-učinkovitost IE2 |
| Eff. Razred | IE1 |
| Dolgo gred je mogoče prilagoditi | |
Pregled izdelka:
Tri{0}}fazni indukcijski motorji serije YVF (motor s spremenljivo frekvenco, motor s frekvenčnim pretvornikom, indukcijski elektromotor VFD), primerni kot glavni pogon za metalurgijo, kemijo, tekstil, farmacijo, tiskarstvo, pakiranje in živilsko industrijo na strojih ali opremi, pri kateri je potrebna nastavljiva hitrost, kot so ventilator, črpalka, stroj za numerično krmiljenje, obdelovalni center itd.
Trifazni indukcijski motorji serije YVF so izdelani po standardih ISO 9001. Tri{3}}fazni indukcijski motorji serije YVF so skladni s standardi IEC60034 ter dosegajo in presegajo minimalne energetske ocene AS/NZS 1359.5:2004
Tri{0}}fazni indukcijski motorji serije YVF nudijo visoko učinkovitost, nizko raven hrupa, nizke vibracije in visoke ocene zaklenjenega navora.
Za več tehničnih podatkov in dimenzij motorjev nas kontaktirajte



Priljubljena oznake: asinhroni motor s spremenljivo frekvenco serije yvf, Kitajska asinhroni motor s spremenljivo frekvenco serije yvf proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje










