
AC motorji serije YG za namizni valj
AC motor serije YG za namizni valj
Velikost okvirja: 112-225
Izhodna moč: 0,3-15 kW
Nazivna napetost: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Nazivna frekvenca: 50 Hz, 60 Hz
Razred izolacije: F ali H
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev motorjev izmeničnega toka serije yg za namizni valj na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu visoko{3}}razrednih motorjev izmeničnega toka serije yg za valjčne mize, izdelanih na Kitajskem, tukaj v naši tovarni. Vsi izdelki po meri so visoke kakovosti in nizke cene.
|
AC motor serije YG za namizni valj |
|
| Velikost okvirja | 112-225 |
| Izhodna moč | 0,3-15 kW |
| Nazivna napetost | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nazivna frekvenca | 50 Hz, 60 Hz |
| Izolacijski razred | F ali H |
| Dolžnost | S5-40%, pretvornik, VFD je mogoče prilagoditi |
| Zaščitni razred | Popolnoma zaprt tip, IP55, IP65 |
| Metoda hlajenja | IC410, druge metode hlajenja je mogoče prilagoditi |
| Montaža | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura okolja | -20 stopinj -50 stopinj, druge temperature je mogoče prilagoditi |
| Nadmorska višina | Manj kot ali enako 1000 m Druge nadmorske višine je mogoče prilagoditi |
| Statorska tuljava | 100 % čisti baker z vakuumsko tlačno impregnacijo (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grelec je na voljo na zahtevo | |
| Rotorska tuljava | Veveričja-kletka |
| Standardno | IEC60034, IEC motorji |
| Število polov | 4-20P |
| Dolgo gred je mogoče prilagoditi | |
Pregled izdelka:
- Tri{0}}fazni motorji serije YG za valjčne mize so nova generacija, ki temelji na motorjih serije JG2. Njihova celovita zmogljivost je primerljiva s podobnimi izdelki, ki se prodajajo mednarodno. Imajo naslednje značilnosti:
- Montažna dimenzija motorjev serije YG je v skladu s standardom IEC. Stopnja zaščite za ohišje je IP54. Vrsta hlajenja je IC410. Nazivna napetost je 380 V. Nazivna frekvenca je 50 Hz. Priključna omarica je nameščena na levi strani motorjev, gledano s podaljška gredi. Motorji imajo prostorno in popolnoma -zatesnjeno priključno omarico s 6 sponkami in ozemljitvijo povezava.
- Motorje serije YG lahko glede na končno uporabo razvrstimo kot tip YGa in tip YGb. Motorji YGa imajo visok blokirni navor, nizek blokirni tok, visoko dinamično konstanto, mehke mehanske lastnosti itd. in so zmožni pogostega zagona, zaviranja in vzvratne vožnje. Motorji se uporabljajo predvsem za pogon valjev delovnih miz v metalurški industriji in podobnih delovnih pogojih. Motorji YGb se ponašajo z visoko močjo, visoko učinkovitostjo, širokim nastavljivim razponom hitrosti, trdimi mehanskimi lastnostmi itd. Motorji se uporabljajo predvsem za pogon valjev transportnih miz v metalurški industriji in podobnih delovnih pogojih.
- Motorji YGa so izolacijskega razreda H. in njihova nazivna vrsta delovanja je S5, ki je izbrana glede na navor zaklepanja in dinamično konstanto s paritvenim delovnim ciklom. FC predstavlja delovni cikel, FC pa je 15 %, 25 %, 40 % ali 60 %. Moč motorjev YGa v tabeli s tehničnimi podatki je zasnovana pod pogojem neprekinjenega delovanja in samo za referenco.
- Motorji YGb so izolacijski razred F in nazivni tip delovanja je S1, ki je izbran pod pogojem moči neprekinjenega delovanja.
- Motorje serije YG je mogoče prilagoditi z inverterjem. Motorje YGa je mogoče nastaviti od 20 do 80 Hz, motorje YGb pa od 5 do 80 Hz. Prosimo, kontaktirajte naš tehnični oddelek, če potrebujete druge podatke, ki se razlikujejo od tabele tehničnih podatkov.
Za več tehničnih podatkov in dimenzij motorjev nas kontaktirajte


Priljubljena oznake: yg serija izmeničnih motorjev za namizni valj, Kitajska yg serija izmeničnih motorjev za namizni valj proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje










