
Enosmerni motorji velike moči serije Z
Enosmerni motorji velike moči serije Z
Velikost okvirja: 315-1000
Izhodna moč: 50-5000 kW
Armaturna napetost: 220 V - 800V
Napetost polja: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev enosmernih motorjev z veliko močjo na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu enosmernih motorjev z visoko-razredom visoke moči, izdelanih na Kitajskem, tukaj v naši tovarni. Vsi izdelki po meri so visoke kakovosti in nizke cene.
|
Enosmerni motorji velike moči serije Z |
|
| Velikost okvirja | 315-1000 |
| Izhodna moč | 50-5000 kW |
|
Armaturna napetost |
220 V - 800V |
|
Napetost polja |
180 V - 400V |
| Izolacijski razred | F ali H |
| Dolžnost |
S1, druge dolžnosti je mogoče prilagoditi |
| Zaščitni razred | IP23, IP54 |
| Metoda hlajenja | IC06 ,ICW37A86W ,IC17,IC37 |
| Montaža | B3,B35,V1 |
| Temperatura okolja | -20 stopinj -40 stopinj, druge temperature je mogoče prilagoditi |
| Nadmorska višina | Manj kot ali enako 1000 m, drugo nadmorsko višino je mogoče prilagoditi |
| Statorska tuljava | 100 % čisti baker z vakuumsko tlačno impregnacijo (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grelec je na voljo na zahtevo | |
| Standardno | IEC60034 |
|
Mere motorja je mogoče prilagoditi |
|
Pregled izdelka:
Ta motor na enosmerni tok je enosmerni motor velike moči. Ta motor se uporablja za pogon-velike opreme, kot so valjarne jekla in ekstruderji. Je gonilna sila za številne stroje v jeklarnah.
Ta tip motorja se lahko uporablja v krajih s težkimi okolji.
Ta motor se napaja iz statičnega usmernika ali generatorja enosmernega toka.
Stator in armatura tega motorja sta izdelana iz hladno{0}}valjane pločevine iz silicijevega jekla, ki izkazuje odlično magnetno prevodnost. Zaradi tega se motor ponaša s kompaktno velikostjo, veliko močjo in kompaktno strukturo
Za več tehničnih podatkov in dimenzij motorjev nas kontaktirajte



Priljubljena oznake: enosmerni motorji velike moči serije z, proizvajalci, dobavitelji, tovarna enosmernih motorjev velike moči serije z
Pošlji povpraševanje











