
Enosmerni motorji serije Z2
Enosmerni motorji serije Z2
Velikost okvirja: 11-112
Izhodna moč: 0,4-200 kW
Armaturna napetost: 110 V - 220V
Napetost polja: 110 V - 220V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. je eden vodilnih proizvajalcev in dobaviteljev enosmernih motorjev serije z2 na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu enosmernih motorjev visoke-z2 serije, izdelanih na Kitajskem, tukaj v naši tovarni. Vsi izdelki po meri so visoke kakovosti in nizke cene.
|
Enosmerni motorji serije Z2 |
|
| Velikost okvirja | 11-112 |
| Izhodna moč | 0,4-200 kW |
| Armaturna napetost | 110 V - 220V |
| Napetost polja | 110 V - 220V |
| Izolacijski razred | F ali H |
| Dolžnost | S1, druge dolžnosti je mogoče prilagoditi |
| Zaščitni razred | IP23 |
| Metoda hlajenja | IC06, IC410 |
| Montaža | B3,B35,V1 |
| Temperatura okolja | -20 stopinj -40 stopinj, druge temperature je mogoče prilagoditi |
| Nadmorska višina | Manj kot ali enako 1000 m, drugo nadmorsko višino je mogoče prilagoditi |
| Statorska tuljava | 100 % čisti baker z vakuumsko tlačno impregnacijo (VPI) |
| Termistor (PTC,PT100), grelec je na voljo na zahtevo | |
| Standardno | GB755 |
|
Mere motorja je mogoče prilagoditi |
|
Pregled izdelka:
DC stroj serije Z2 se uporablja za industrijo. Primeren je za upor električne energije, katerega časovni razpon konstantne moči ni večji od 1:2, nad-obremenitvena zmogljivost ni večja od 1,5 nazivnega navora. Lahko se uporablja tudi za strojno orodje za rezanje kovin, izdelavo papirja, tiska, tekstila, cementa itd. Generator se lahko uporablja za napajanje motorja, osvetlitev ali drugo napajanje s konstantno napetostjo. Pogonski generator je primeren tudi za polnjenje in plavajoče polnjenje velike akumulatorske baterije.
Za prilagoditev prilagajanju napetosti in hitrosti v širokem razponu pri stalnem navoru in natančnem nadzoru hitrosti je serija Z2 razvila izpeljano strukturo močnega vetra in detektor, katerega električna specifikacija je popolnoma enaka kot pri Z2. Ko pa je stroj Z2 opremljen z ventilatorjem v slogu vožnje ali dvojnim ventilatorjem in generatorjem za prikazovanje hitrosti, ima kompaktno strukturo in lahko dolgo časa deluje pri nizki hitrosti, da omogoča uporabo širokega razpona nastavljive-hitrosti in natančnega nadzora hitrosti. Da bi izpolnili zahteve glede časovne razporeditve pri stalnem navoru, je mogoče električni stroj serije Z2 narediti neodvisen generator vzbujanja z vsemi vrstami vzbujalne napetosti za enostavno prilagajanje hitrosti. V skladu z različnim virom vzbujanja je lahko vzbujalna napetost 110 V, 220 V, lahko pa tudi druga primerna napetost.
Za več tehničnih podatkov in dimenzij motorjev nas kontaktirajte



Priljubljena oznake: enosmerni motorji serije z2, proizvajalci, dobavitelji, tovarna enosmernih motorjev serije z2
Pošlji povpraševanje








